Úniková hra epických rozměrů, která nemá v ČR obdoby

3,5 hodiny, 10 dobových herců, středověká Tvrz 


Unikátní fúze Únikové hry, divadla a pevnosti Boyard. Řešte hádanky, úkoly a prožívejte tajemný příběh plný zvratů. To vše v unikátních prostorách středověké tvrze Malešov obývané mnoha živými historickými postavami, bez jejichž pomoci se neobejdete. Nažhavte mozkové závity, přesvědčujte, intrikujte a zvítězíte.

Hra je vytvořena na motivy úspěšné české počítačové hry Kingdom Come: Deliverance.

Více o poukazu Kingdom Come: Experience

Termíny 2021:

Duben: 24.–25. 4.
Květen: 29.–30. 5.
Červen: 19.–20. 6.; 26.–27. 6.
Červenec: 24.–25. 7.; 31. 7. – 1. 8.
Srpen: 21.–22. 8.; 28.–29. 8.
Září: 11.–12. 9.; 25.–26. 9.
Říjen: 9.–10. 10. (Oct 9 at 10 a.m. is in English, contact us for booking)

“Únikové hry byly jen začátek!”

HLAVNÍ RYSY HRY:

  • Real-life gaming projekt, který nemá v ČR obdoby.
  • Hra je postavená na reáliích a mechanikách realistické české počítačové hry z období středověku Kingdom Come: Deliverance. Znalost počítačové předlohy však není pro hráče hry KC: Experience nutná.
  • Maximálně 30 hráčů rozdělených do 5 týmů po 2–6 hráčích se vydává na epické dobrodružství založené na mechanismech únikové hry, avšak s volností pohybu po rozsáhlých prostorách autentické středověké tvrze s přilehlými pozemky.
  • Po tvrzi se pohybují živí herci v dobových kostýmech, z nichž každý má svou roli a příběh, který je důležitý pro ten Váš. Sledujte je, komunikujte s nimi, pomáhejte jim nebo je třeba přelstěte. Postup je jen na Vás.
  • Ve hře je nutná týmová spolupráce, nicméně na řešení úkolů nepotřebujete žádné historické znalosti či zvláštní dovendnosti. Vše je spíše o selském rozumu.
  • Hra probíhá exkluzivně v prostorách středověké tvrze Malešov u Kutné Hory (60 km od Prahy). Jedná se o jednu z nejcitlivěji zrekonstruovaných středověkých staveb v ČR, která v kombinaci s dobovými kostýmy herců i hráčů (v ceně) poskytuje zcela unikátní a autentickou atmosféru, kde zcela zapomenete na současný svět kolem.
  • V místě konání hry je možné využít také služeb místního minipivovaru, restaurace nebo stylového luxusního středověkého kempu.
  • Reportáž z průběhu akce můžete shlédnout například zde (TV NOVA) nebo zde.

PRO FANOUŠKY KCD:

 • Tvrz Malešov se nachází pouze 20 km od skutečného místa, kde se odehrává děj hry KCD.
 • Nejstarší zmínky o pevnosti sahají do začátku 14. století., takže ačkoli nebyla součástí herní mapy, teoreticky byste ji klidně v roce 1403 mohli navštívit. V reálu tedy dostáváte unikátní příležitost okusit pestrý svět KCD a naživo nasát jeho atmosféru.
 • Příběh je volným pokračováním KCD. (Možná potkáte i některou známou postavu, ale víc Vám neprozradíme!) 🙂
 • V naší hře najdete spoustu prvků, které dobře znáte ze hry. (Pamatujete na lockpicking?) 🙂
 • A ano, celou hru podbarvuje oficiální soundtrack KCD!
 • Zažijte RPG naživo!

TERMÍNY HER 2021 v českém jazyce:

(Každý den si můžete vybrat začátek hry v 10:00 nebo 16:00.)

Duben: 24.–25. 4.
Květen: 29.–30. 5.
Červen: 19.–20. 6.; 26.–27. 6.
Červenec: 24.–25. 7.; 31. 7. – 1. 8.
Srpen: 21.–22. 8.; 28.–29. 8.
Září: 11.–12. 9.; 25.–26. 9.
Říjen: 9.–10. 10.

ADRESA:

Žižkovo nám. 54, 285 41  Malešov

CENA:
1590,- /osoba

KONTAKT:

tvrz@thechamber.cz

+420 739 297 943

*V případě nenaplnění kapacity týmu (6 hráčů) a současného vytížení hry může být Váš tým doplněn jinými hráči.

SPECIÁLNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ


Chcete obdarovat své blízké skutečně neopakovatelným zážitkem? Věnujte jim exkluzivní dárkový poukaz ke hře Kingdom Come: Experience!


BÁJEČNÝ DÁREK V KRÁSNÉM STŘEDOVĚKÉM PROVEDENÍ

Dárkový poukaz má podobu ručně zhotovené středověké listiny s pečetí. Přímo do textu listiny je možné stejným písmem vepsat jméno obdarovaného, který bude pozván na tvrz samotným pánem Ruthardem z Malešova. Poukaz tak lze využít i jako herní předmět v rámci samotné rámci hry! Koupí poukazu zároveň získáváte slevu 10% pro druhého hráče, který může vyrazit na dobrodružství spolu s vámi!

KDE MOHU POUKAZ ZAKOUPIT?

Poukaz je možné zakoupit a vyzvednout na naší pobočce na Petrském náměstí 1 na Praze 1. Případně je také možné objednat jej a zaslat poštou na Vaší adresu. Při zaslání poukazu poštou účtujeme příplatek 99,- Kč. Je možné zaslat také elektronickou verzi poukazu ve formátu pdf na váš e-mail. Objednávejte na e-mailové adrese tvrz@thechamber.cz

CENA A PLATNOST

Cena dárkového poukazu je 1690 Kč (1790 Kč pro anglickou verzi hry). Na rozdíl od voucherů pro naše pražské hry tento poukaz platí pouze pro jednu osobu. Za 49 Kč pak nabízíme možnost graficky do textu listiny doplnit jméno obdarovaného. Platnost voucheru a slevy pro druhého hráče je do 31.12. 2021. Slevy se nesčítají a není možné je uplatnit na nákup dalšího poukazu.

Od pondělí 22. 11. je možné u nás hrát pouze v režimu O–N–T (ukončené očkování, prodělaná nemoc, laboratorní antigenní/RT-PCR test). Samotesty neuznáváme. Děkujeme za pochopení!

From Monday 22nd November, you can visit us only with a certificate of vaccination, past disease, or a professional negative RAT/RT-PCR test. We do not accept self-tests. Thank you for your understanding.

Rezervace
X