Přeneste se na 3 hodiny do středověku!

Řešte hádanky, úkoly a prožívejte tajemný příběh plný zvratů. To vše v unikátních prostorách středověké tvrze Malešov, obývané mnoha živými historickými postavami, bez jejichž pomoci se neobejdete.

Nažhavte mozkové závity, přesvědčujte, intrikujte a zvítězíte. Hra je vytvořena na motivy úspěšné české počítačové hry Kingdom Come: Deliverance.

“Únikové hry byly jen začátek!”

HLAVNÍ RYSY HRY:

 • real-life gaming projekt, který nemá v ČR obdoby
 • Hra je postavená na reáliích a mechanikách realistické české počítačové hry z období středověku Kingdom Come: Deliverance. Znalost počítačové předlohy však není pro hráče hry KC: Experience nutná.
 • Maximálně 30 hráčů rozdělených do 5 týmů se vydává na epické dobrodružství založené na mechanismech únikové hry, avšak s volností pohybu po rozsáhlých prostorách autentické středověké tvrze s přilehlými pozemky
 • Po tvrzi se pohybují živí doboví herci, z nichž každý má svou roli a příběh, který je důležitý pro ten Váš. Sledujte je, komunikujte s nimi, pomáhejte jim nebo je třeba přelstěte. Postup je jen na Vás.
 • hra probíhá exkluzivně v prostorách středověké tvrze Malešov u Kutné Hory (60 km od Prahy). Jedná se o jednu z nejcitlivěji zrekonstruovaných středověkých staveb v ČR, která v kombinaci s dobovými kostýmy herců i hráčů (v ceně) poskytuje zcela unikátní a autentickou atmosféru, kde zcela zapomenete na současný svět kolem.
 • Zažijte RPG naživo!

 

PRO FANOUŠKY KCD:

 • Tvrz Malešov se nachází pouze 20 km od skutečného místa, kde se odehrává děj hry KCD
 • Nejstarší zmínky o pevnosti sahají do začátku 14. století. Takže ačkoli nebyla součástí herní mapy, teoreticky byste ji klidně v roce 1403 mohli navštívit. V reálu tedy dostáváte unikátní příležitost okusit pestrý svět KCD a naživo nasát jeho atmosféru
 • Příběh je volným pokračováním KCD (možná potkáte i některou známou postavu, ale víc Vám neprozradíme! 🙂 )
 • V naší hře najdete spoustu prvků, které dobře znáte ze hry (pamatujete na lockpicking? 🙂 )
 • A ano, celou hru podbarvuje oficiální soundtrack KCD!

TERMÍNY HER 2019 v českém jazyce:

(každý den si můžete vybrat začátek hry v 10:00 nebo 16:00)

Duben: 13. – 14. 4.

Květen: 11. – 12. 5.

Červen: 8. – 9. 6.; 22.-23. 6.

Červenec: 13. – 14. 7.; 27. – 28. 7.

Srpen: 10. – 11. 8.; 24. – 25. 8.

Září: 14. – 15. 9.; 28. – 29. 9.

Říjen: 12. – 13. 10.; 26. – 27. 10.

Listopad: 9. – 10. 11.

TERMÍNY HER 2019 v anglickém jazyce:

23. 6.; 28. 7.; 11. 8.; 29. 9.

ADRESA:

Žižkovo nám. 54, 285 41 Malešov

CENA:

1590,- /osoba

*V případě nenaplnění kapacity týmu (6 hráčů) a současného vytížení hry může být Váš tým doplněn jinými hráči.

SPECIÁLNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ


Chcete obdarovat své blízké skutečně neopakovatelným zážitkem? Věnujte jim exkluzivní dárkový poukaz ke hře Kingdom Come: Experience!


BÁJEČNÝ DÁREK V KRÁSNÉM STŘEDOVĚKÉM PROVEDENÍ

Dárkový poukaz má podobu ručně zhotovené středověké listiny s pečetí. Přímo do textu listiny je možné stejným písmem vepsat jméno obdarovaného, který bude pozván na tvrz samotným pánem Ruthardem z Malešova. Poukaz tak lze využít i jako herní předmět v rámci samotné rámci hry! Koupí poukazu zároveň získáváte slevu 10% pro druhého hráče, který může vyrazit na dobrodružství spolu s vámi!

KDE MOHU POUKAZ ZAKOUPIT?

Poukaz je možné zakoupit a vyzvednout na naší pobočce na Petrském náměstí 1 na Praze 1. Případně je také možné objednat jej a zaslat poštou na Vaší adresu. Při zaslání poukazu poštou účtujeme příplatek 99,- Kč. Je možné zaslat také elektronickou verzi poukazu ve formátu pdf na váš e-mail. Objednávejte na e-mailové adrese tvrz@thechamber.cz

CENA A PLATNOST

Cena dárkového poukazu je 1690 Kč (1790 Kč pro anglickou verzi hry). Na rozdíl od voucherů pro naše pražské hry tento poukaz platí pouze pro jednu osobu. Platnost voucheru a slevy pro druhého hráče je do 31.12. 2020. Slevy se nesčítají a není možné je uplatnit na nákup dalšího poukazu.