Ten dům byl přes 50 let opuštěný. Z dobrého důvodu.

Atmosféra jako vystřižená z hororu Exorcista. Starý viktoriánský dům, vrzající podlaha, podivné zvuky a stěny, které kdyby mohly mluvit, nebylo by to pěkné povídání. Vydejte se do světa, který Vám připomene lehkost bytí Vašeho každodenního života. Do světa, kde samovolně se přemisťující předměty, práskající dveře a hlasy linoucí se ze zdí budou jen začátkem. Zvládnete jako experti na paranormální jevy porazit nepřítele kterého nevidíte? 

Žádné laciné lekačky, ale psychologický horor
a suspenze

Rozsáhlý interiér viktoriánského domu navržený filmaři 

Nejmodernější duchařské technologie a efekty

Zapůjčení svítilen
a detektoru paranormálních jevů v ceně 🙂

Hra  na špičkách žebříčků nadšenců do únikovek
v ce
lé Evropě

V kostce

◊  psychologický / horor
◊  60 minut
◊  2–6 hráčů (doporučený počet 2–4)
◊  střední náročnost
◊  nevhodná pro děti
◊  do 15 let v doprovodu dospělého

Lokace

Petrské náměstí 1, Praha 1

Příběh

Ten dům byl téměř půl století opuštěný. Všichni se od něj drželi dál, mnozí neměli ani odvahu se podívat do zatažených oken. Stigma, které si nesl, bylo moc silné.

Příběh posledních jeho obyvatel znal v okolí každý. Mladá rodina s dcerou zde našla svůj smutný konec – rok poté, co tragicky zemřela matka, vynášeli policisté z domu bezvládné tělo otce, jehož příčina smrti zůstala tajemstvím. Co bylo ještě horší, šestiletou dceru nikdy nikdo nenašel.

Není divu, že do domu se od té doby nikdo nenastěhoval. Dokonce do něj od ukončení vyšetřování před 40 lety nikdo nevkročil. I jinak bezskrupulózní vandalové se mu vyhýbají obloukem.

Když Vám jednoho dne zavolá zoufalý dědic domu, který dům nutně potřebuje prodat, ale široko daleko není nikdo kdo by ho chtěl byť i zadarmo, víte, že je to práce přímo pro Vás. Jste totiž vyhlášení vyšetřovatelé paranormálních jevů. Váš úkol je nelehký – zjistit co se vlastně tehdy stalo, dům očistit a hlavně se vrátit živí a zdraví.

Již brzy po zahájení vyšetřování a výslechu lidí z okolí zjišťujete, že tady půjde do tuhého. Tohle není duch babičky na půdě, tohle je něco mnohem, mnohem horšího…

Navštívili jsme mnoho strašidelných únikových her všude po světě, ale ve většině z nich byl faktor strachu vyvoláván pouze tmou a zvuky, a často bohužel i špínou. Něco nám tam vždy chybělo – pořádné paranormální aktivity! Proto jsme se inspirovali ve špičkových domech hrůzy v USA, investovali do duchařských technologií a nyní Vám přinášíme zážitek, který jinde nenajdete! Děsivá úniková hra, která Vás nepřestane překvapovat!

UPOZORNĚNÍ: Prostory hry byly v minulosti (2015) místem výskytu nežádoucích jevů, což mělo za následek průzkum a proces „očištění“ skupinou specialistů na paranormální aktivity (EPRV777). Jevy byly identifikovány a odstraněny. Na doporučení EPRV777 jsme se zavázali, že tuto skutečnost zveřejníme, neboť sensitivnějším osobám by pobyt v prostorách stále mohl vyvolat nepříjemné stavy. 

Trailer

Galerie

Svědectví přeživších

Další kupu recenzí naleznete na internetech, konkrétně třeba na našem profilu na Tripadvisoru, Facebooku nebo Googlu.

gabriela m.

Dnes jsme s naším týmem pěti bab zdolaly Dům duchů a ještě teď se nemůžem vzpamatovat. Prostě fantastický!!! I přes strach, který nás občas paralyzoval jsme si hru skvěle užily – opět interiér dotažený k dokonalosti, neokoukané triky, bezva příběh a hlavně úžasná průvodkyně (zdroj)

frilipos

Fantasticky propracovaná únikovka s autentickou, děsivou atmosférou. Po technické stránce na obdivuhodné úrovni, vše bylo jako z filmu nebo hororové hry. (zdroj)

romana k.

Únikovky jsem v minulosti absolvovala dvě, ale kam se hrabou.. Dům duchů od The Chamber je na naprosto jiné úrovni! Zpracování, příběh a především samotný průběh hry je naprosto bezchybný a náramně děsivý! Věřím, že si tvůrci pekelně mákli a za to velké díky, protože je to obdivuhodná práce. (zdroj)

Další naše hry

Dům duchů 2: Poltergeist

60 min | Horor
Vhodná od 15 let

Zodiac Patres

60 min | Dobrodružná
Vhodná i pro rodiny

Wonderland

60 min | Fantasy
Vhodná i pro děti

Kingdom Come: Experience

210 min | Interaktivní divadlo
Vhodná pro rodiny

Opus Magnum

60 min | Mysteriozní
Vhodná pro rodiny