“Když konečně odhalili co tajemné symboly znamenají, pootočili dle nich obrazem na stěně a v rohu se otevřel tajný průchod. Mihotající světlo louče rázem odhaluje úzkou chodbu vedoucí neznámo kam…”

The Chamber jsou dobrodružné příběhy odehrávající se v reálném světě, s Vámi a Vašimi blízkými v hlavních rolích. V tématických prostorech čeká spousta záhad, tajemných indicií a logických výzev. Abyste se posunuli dál v příběhu, musíte naleznout ukryté, odemknout zamčené a odhalit co je zraku na první pohled zapovězeno. Zařaďte se po bok velikánům jako detektiv Colombo, Indiana Jones nebo Robert Langdon

Zažijte to, co bylo dosud možné jen v knihách, filmech nebo ve videohrách!

 

NOVÁ DIMENZE AKTIVNÍ ZÁBAVY

The Chamber to už dávno nejsou jen únikovky. Dlouhodobě patříme mezi českou špičku na poli real-life gamingu a sneseme srovnání i s celosvětovou konkurencí. Staňte se expertem na paranormální jevy, archeologem, detektivem nebo třeba vězněm ve středověku. Použijte svůj důvtip, šikovnost a týmovou práci a přijďte na kloub tajemným místnostem dřív, než uplyne časový limit a již nebude návratu…

Ve stylu Šifry mistra Leonarda či Indiana Jonese hráči ve 2-6 členném týmu překonávají všemožné nástrahy, řeší hádanky a šifry, objevují to, co na na první pohled není vidět. Postupem ve hře získávají další indicie, odemykají zamčené a aktivují zabudované herní prvky v interaktivním herním prostředí a tím se posouvají dále v prostoru i odhalování příběhu. Časový limit je však neúprosný, takže k dokončení hry je zapotřebí opravdových hrdinů.

Zdaleka nefungujeme jen v Praze. Naši epickou středověkou hru Kingdom Come: Experience až pro 30 osob najdete u Kutné Hory. Jako první jsme pro Vás připravili plnohodnotnou sci-fi mobilní únikovou hru Nucleus. Už tedy neplatí pravidlo, že musíte dorazit jen Vy k nám. Díky Nucleu, jakožto první únikovce na kolech, za Vámi můžeme dorazit téměř kamkoli.

 

INTENZIVNÍ ZÁŽITEK, KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ

The Chamber je v Čechách největším a nejpopulárnějším provozovatelem tzv. Únikových her. V současnosti v Praze nabízí 6 únikovek, každou zcela odlišnou a jedinečnou. Poznávacím znakem The Chamber je vysokorozpočtové zpracování her – atmosféra, interiéry, unikátnost „puzzlů“ a technologická vyspělost Vás rychle přenesou do zcela jiné dimenze.

Prožijte dech-beroucí filmový horor na vlastní kůži díky hře “Dům duchů II: Poltergeist”, kterou celosvětové kritiky řádí mezi nejlepší hry na světě. Kdo se rád bojí, nesmí si nechat uniknout hru ani kultovní „Dům duchů“, která je jednou z nejpopulárnějších atrakcí v Evropě. Pro slabé povahy není ani „Útěk ze žaláře“, kde musíte osvobodit přátele a uniknout před trýznivou smrtí ve středověké mučírně. Pokud nejste fanoušci tíživé atmosféry, vydejte se do prvorepublikové „Tajemné pracovny nebo okuste historickou hru „Tajemství císaře“, kde na Vás dýchne středověká atmosféra. Toto mysteriozní dobrodružství je vhodné i pro hráče všech věkových kategorií. „Hackerovo doupě“ je vhodnou volbou pro ty, kteří mají rádi akci, využití technologií a různých vychytávek. Troufnete si na záchranu celého světa?

Prožijte neopakovatelné dobrodružství se svou rodinou, přáteli či kolegy a zahrajte si hru od The Chamber. Nechte se unést do magického světa, kde se nemožné stává realitou. Ocitněte se ve filmových dekoracích a staňte se hrdinou, který dovede svůj tým ke kýženému vítězství!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.