.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Epická dobrodružná hra s živými herci!


Prožijte s kolegy 3 hodiny ve středověku. Jedné hry se může ve skupinách 2-6 osob zúčastnit celkem až 30 hráčů, nebo až 60 hráčů za den!


Kingdom Come: Experience nabízí vysoce interaktivní zážitek v autentickém prostředí středověké tvrze v Malešově nedaleko Kutné Hory.


ZÁKLADNÍ INFORMACE:

 

 • real-life gaming projekt, který nemá v ČR obdoby
 • komplexnost celé hry nabízí zážitek, na který s kolegy nikdy nezapomenete
 • 30 hráčů rozdělených do 5 soutěžních týmů po 2-6 hráčích se vydává na epické dobrodružství založené na mechanismech únikové hry, avšak s volností pohybu po rozsáhlých prostorách autentické středověké tvrze s přilehlými pozemky.
 • Ve hře je nutná týmová spolupráce, nicméně na řešení úkolů nepotřebujete žádné historické znalosti či zvláštní dovendnosti. Vše je spíše o “selském rozumu”.
 • Ke hře nepotřebujete žádné zvláštní vybavení, stačí pohodlné oblečení, pevné boty a propiska. Na hru vám zapůjčíme stylové středověké pláště. Hra není zaměřena na fyzické výkony.
 • Po tvrzi se pohybují živí herci v dobových kostýmech, z nichž každý má svou roli a příběh, který je důležitý pro ten Váš. Sledujte je, komunikujte s nimi, pomáhejte jim nebo je třeba přelstěte. Postup je jen na Vás.
 • Hra probíhá exkluzivně v prostorách středověké tvrze Malešov u Kutné Hory (60 km od Prahy). Jedná se o jednu z nejcitlivěji zrekonstruovaných středověkých staveb v ČR, která v kombinaci s dobovými kostýmy herců i hráčů (v ceně) poskytuje zcela unikátní a autentickou atmosféru, kde zcela zapomenete na současný svět kolem
 • V případě Vašeho zájmu jsme Vám schopni zajistit i občerstvení a ubytování – po dohodě je možné využít místního minipivovaru, restaurace, nebo stylového luxusního středověkého kempu. Pro bližší informace prosím využijte kontakt níže.
 • Hra je postavená na reáliích a mechanikách realistické české počítačové hry z období středověku Kingdom Come: Deliverance. Znalost počítačové předlohy však není pro hráče hry KC: Experience nutná
 • Po dohodě jsme schopní zajistit vámi vybraný termín pro firemní akci. Vykročte z všední reality a zažijte dobrodružný středověk naživo!
 • Hry standardně začínají v 10:00 a v 16:00 hodin. Po domluvě alespoň 30 dopředu jsme je schopní uspořádat ve kterýkoli termín dle vašeho přání.
 • Video-reportáž z průběhu hry můžete shlédnout například zde (TV NOVA), nebo zde
 • Pro nabídku pište na tvrz@thechamber.cz

 

CENA:

Od 1690,-/ Hráč. Kontaktujte nás prosím a rádi pro vás vytvoříme individuální nabídku.

 ADRESA:

 Žižkovo nám. 54, 285 41 Malešov

 KONTAKT:

 tvrz@thechamber.cz
+420 721 332 924
www.thechamber.cz/tvrz

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Od pondělí 22. 11. je možné u nás hrát pouze v režimu O–N–T (ukončené očkování, prodělaná nemoc, laboratorní antigenní/RT-PCR test). Samotesty neuznáváme. Děkujeme za pochopení!

From Monday 22nd November, you can visit us only with a certificate of vaccination, past disease, or a professional negative RAT/RT-PCR test. We do not accept self-tests. Thank you for your understanding.

Rezervace
X