Úniková hra pro děti, která není jen pro děti!

Hra plná fantazie a legrace. Hra plná barev, světel a zvuků. Hra, ve které se vydáváte na záchranu pohádkového světa plného roztodivných (a někdy poněkud přidrzlých) stvoření, které se postarají o to, abyste na své cestě zažili vše, jen ne nudu! 

Hra, která pobaví jak děti, tak zkušené hráče

Unikátní interiér plný audiovizuálních překvapení

Dynamická adaptace obtížnosti dle dovedností týmu

Nelinearita hry umožňuje každému věnovat se tomu, co ho zrovna zaujme 

V kostce

◊  pohádková / fantasy
◊  60 minut
◊  2–6 hráčů (doporučený počet 2–4)
◊  variabilní náročnost
◊  vhodná pro všechny věkové kategorie

Lokace

Příběh

Traduje se, že vedle světa jak ho známe existuje ještě jedna, skrytá dimenze – Wonderland. Je to svět vytvářený fantazií všech živých bytostí, od dětí, přes dospělé až třeba i zvířata schopná představivosti. Na světě je jen několik málo portálů, skrz které lze do tohoto tajemného světa vkročit…. Naštěstí pro nás, jeden z těchto portálů byl odhalen v Praze nedaleko Anděla. Traduje se že název dostala tato část města právě na základě historických svědectví podivných, avšak na první pohled dobrých a vřelých bytostí.

I my v The Chamber jsme měli to štěstí se s jednou takovou bytostí potkat. Na základě naší krátké interakce s ní jsme však pojali podezření, že s Wonderlandem je něco v nepořádku. Ačkoli již víme jak portál použít a projít skrz něj, nemáme dost odvahy tak učinit.

Najdete odvahu se do Wonderlandu vydat a zachránit ho před zjevným nebezpečím které mu hrozí?

Galerie

Svědectví zachránců

Další kupu recenzí naleznete na internetech, konkrétně třeba na našem profilu na Tripadvisoru, Facebooku nebo Googlu.

péťa s.

Dnes jsme byli na hře Wonderland, krásně udělaná pohádková hra pro děti i dospělé, rozhodně doporučuji, jedna z nejkrásnějších a nejlepších her kde jsme byli. (zdroj)

pavla

Wonderland nas uchvatil, prestoze jsme se nejdrive trochu bali, ze to bude az prilis detsky ladene. Sli jsme s pritelem ve dvou a hru jsme si paradne uzili. (zdroj)

marie s.

Od The Chamber jsme absolvovali už 4 únikovky. Ve třech prvních jsem při řešení pociťovala napětí, strach a nutkání rychle uniknout :)) Ale ve Wonderlandu bych se klidně chtěla ztratit a zůstat! Je to tak jiná, tak nádherná hra, která me naplňovala radostí. (zdroj)

klára s.

Výborná hra! Za nás má The Chamber bezkonkurenčně nejlepší únikovky v Praze. Wonderland je krásně zpracovaná, efekty, barvy – neodemykáte klíče, ale řešíte spoustu různých rozlišných úkolů. Moc se nám líbilo! (zdroj)

Další naše hry

Dům duchů 2: Poltergeist

60 min | Horor
Vhodná od 15 let

Zodiac Patres

60 min | Dobrodružná
Vhodná i pro rodiny

Dům duchů

60 min | Horor
Vhodná od 15 let

Kingdom Come: Experience

210 min | Interaktivní divadlo
Vhodná pro rodiny

Opus Magnum

60 min | Mysteriozní
Vhodná pro rodiny