Za hodinu si pro Vás přijdou a odvedou na popraviště. Budete se litovat, nebo dáte hlavy dohromady a ukážete, že mistry úniků nikdo na svobodě neomezí? Pssst! Žalářník se už blíží!

Zodiac Patres je vysoce atmosférická úniková hra plná překvapení, nečekaných hádanek a neotřelých řešení. Od začátku do konce na vás bude dýchat tíživé prostředí autentického, stovky let starého vězení plného děsivých nástrojů a stop po mnoha nešťastnících před vámi. Dojde nejen na Váš mozek, ale i šikovnost a zručnost!

Dobrodružná hra vhodná pro hráče všech věkových skupin

Autentická atmosféra rozlehlého středověkého vězení

Důraz na týmovou spolupráci

Originální manuální hádanky zakomponované do prostoru

Podaří se vám přelstít žalářníka za pouhou hodinu?

V kostce

◊  dobrodružná
◊  60 minut
◊  2–6 hráčů (doporučený počet 4–5)
◊  střední náročnost
◊  vhodná pro rodiny

Lokace

Petrské náměstí 1, Praha 1

Upozornění

Původní název je Útěk ze žaláře, pokud jste již tedy hráli ten, jedná se o tu samou hru.

Příběh

Každý to zná. To si takhle jdete večer z hospody domů a na paty se Vám nalepí podezřelé individuum v lehce středověkém outfitu a mumlá si něco v cizím jazyce. Přestože si drží odstup, víte o něm. Chcete se ale vyhnout konfrontaci s nějakým potrhlým turistou a ignorujete ho, dokud nezmizíte ve svém domě. Vyčistíte si zuby, nakrmíte andulku a jde se do hajan.

Střih, přítmí, chlad, zděšení! Probouzíte se v neznámé starobylé místnosti, uprostřed které stojí masivní stůl a za ním několik postav ve středověkých hábitech, hovořící těžko srozumitelnou staročeštinou. Vše okolo Vás vypadá, jako byste se ocitli ve středověku. Postavy o sobě prohlašují, že jsou trestním tribunálem jistého prastarého řádu, jenž má za úkol chránit tajemství z hluboké minulosti.

Prý jste se dopustili vážného zločinu, za který nad Vámi bezprostředně vynášejí trest nejvyšší – upálení. Marně se snažíte bránit že Vaším největším prohřeškem bylo pozdní podání daňového přiznání. Pánové svému bláznivému scénáři věří a žalářník Vás nevybíravým způsobem odvádí do temného vězení, ve kterém budete čekat na nevyhnutelné.

Nemůžete věřit tomu, že je to realita. Ta banda bláznů evidentně stále žije ve středověku, mají vás v hrsti a vám nezbývá, než hrát dle jejich pravidel. Strávíte čas v žaláři litováním sama sebe, nebo opět prokážete své schopnosti a pomocí perfektní týmové spolupráce uniknete ze spárů této podivné sekty?

Trailer

Galerie

Další naše hry

Opus Magnum

60 min | Mysteriozní
Vhodná pro rodiny

Poltergeist

60 min | Horor
Vhodná od 15 let

Wonderland

60 min | Fantasy
Vhodná i pro děti

Kingdom Come: Experience

210 min | Interaktivní divadlo
Vhodná pro rodiny

Dům duchů

60 min | Horor
Vhodná od 15 let