mobilní úniková hra

Co takhle proměnit Vaši kancelář, salonek nebo jiný prostor v únikovou hru? Takové je poslání našich Pirátských Truhel. Ukažte nám místnost  a během chvilky z ní vytvoříme prostor, ve kterém si hráči užijí plnohodnotné únikové dobrodružství. To, co na první pohled vypadá jako pár historických beden, se po pár minutách hry rozvine v komplex tajemných předmětů, utajených skrýší a interaktivních úkolů.

Pro poptávky a informace nás kontaktujte na teambuilding@thechamber.cz 

Pro 2-7 hráčů v jednom týmu

Trvání jedné hry cca 40 minut

K dispozici dvě identické sady – možnost utkání dvou týmů paralelně

Žádná tužka a papír, ale propracované mechanické i elektronické puzzly

Kapacita až 14 hráčů / 1 hodina

◊  indoor i outdoor
◊  rychlá instalace
◊  prostor min. 10m2
◊  střední náročnost

 

 

Ano, při volbě názvu jsme mohli být kreativnější, ale tento prozaický název definuje tuto hru naprosto přesně. Nenechte se ale zmást, jako u všech našich her i zde hraje důležitou roli příběh a imerze. V některé z objevených truhel se nepříliš překvapivě nachází ukrytý poklad. Pokud čekáte že stačí hledat klíče, otevírat jednu truhlu po druhé a nakonec zbohatnout, musíme Vás zklamat – cesta za pokladem bude mnohem kreativnější 🙂

Hra byla vytvořena na míru svatbám, konferencím, eventům v hotelech a firemním večírkům. Proto hraje hlavní roli týmová spolupráce a nelinearita, aby se každý mohl vždy něčemu věnovat.

 

2 HERNÍ REŽIMY:

SOLO – pronájem jedné herní sady. Týmům jsou měřeny časy a množství využitých nápověd.  Výsledky jsou aktualizovány na interaktivní výsledkové listině, abychom udrželi zdravou soupeřivost

DUEL – pronájem dvou herních sad. Mimo výše uvedený systém je možné soupeření dvou týmů v reálném čase o to, kdo hru úspěšně dohraje jako první. Tento režim bývá o mnoho “dramatičtější”. Doporučuje se instalace do dvou oddělených prostor.

 

 

Videa

Galerie

Vážení hráči, po dlouhém očekávání opět otevíráme od 10. 5. 2021 naše hry. Už teď se na Vás těšíme!

Rezervovat
X