mobilní úniková hra

Co takhle proměnit Vaši kancelář, salonek nebo jiný prostor v únikovou hru? Takové je poslání našich Pirátských Truhel. Ukažte nám místnost  a během chvilky z ní vytvoříme prostor, ve kterém si hráči užijí plnohodnotné únikové dobrodružství. To, co na první pohled vypadá jako pár historických beden, se po pár minutách hry rozvine v komplex tajemných předmětů, utajených skrýší a interaktivních úkolů.

Pro poptávky a informace nás kontaktujte na teambuilding@thechamber.cz 

Pro 2-7 hráčů v jednom týmu

Trvání jedné hry cca 40 minut

K dispozici dvě identické sady – možnost utkání dvou týmů paralelně

Žádná tužka a papír, ale propracované mechanické i elektronické puzzly

Kapacita až 14 hráčů / 1 hodina

◊  indoor i outdoor
◊  rychlá instalace
◊  prostor min. 10m2
◊  střední náročnost

 

 

Ano, při volbě názvu jsme mohli být kreativnější, ale tento prozaický název definuje tuto hru naprosto přesně. Nenechte se ale zmást, jako u všech našich her i zde hraje důležitou roli příběh a imerze. V některé z objevených truhel se nepříliš překvapivě nachází ukrytý poklad. Pokud čekáte že stačí hledat klíče, otevírat jednu truhlu po druhé a nakonec zbohatnout, musíme Vás zklamat – cesta za pokladem bude mnohem kreativnější 🙂

Hra byla vytvořena na míru svatbám, konferencím, eventům v hotelech a firemním večírkům. Proto hraje hlavní roli týmová spolupráce a nelinearita, aby se každý mohl vždy něčemu věnovat.

 

2 HERNÍ REŽIMY:

SOLO – pronájem jedné herní sady. Týmům jsou měřeny časy a množství využitých nápověd.  Výsledky jsou aktualizovány na interaktivní výsledkové listině, abychom udrželi zdravou soupeřivost

DUEL – pronájem dvou herních sad. Mimo výše uvedený systém je možné soupeření dvou týmů v reálném čase o to, kdo hru úspěšně dohraje jako první. Tento režim bývá o mnoho “dramatičtější”. Doporučuje se instalace do dvou oddělených prostor.

 

 

Videa

Galerie

Od pondělí 22. 11. je možné u nás hrát pouze v režimu O–N–T (ukončené očkování, prodělaná nemoc, laboratorní antigenní/RT-PCR test). Samotesty neuznáváme. Děkujeme za pochopení!

From Monday 22nd November, you can visit us only with a certificate of vaccination, past disease, or a professional negative RAT/RT-PCR test. We do not accept self-tests. Thank you for your understanding.

Rezervace
X