KAM MOHU PRO VOUCHER DOJÍT?

Voucher si můžete vyzvednout na naší pobočce na adrese Petrské náměstí 1, Praha 1. Není potřeba si jej objednávat předem, vše vyřídíme na místě.

Pouze vouchery na Kingdom Come: Experience s vepsaným jménem prosíme objednat předem, skrze tento formulář – u tohoto typu voucheru je ve formuláři možnost vybrat osobní odběr poukazu.

 

A KDY HO MOHU VYZVEDNOUT?

Voucher si můžete vyzvednout každý všední den mezi 10:00 a 16:00. Některé dny na recepci k dispozici nejsme, aktuální informace najdete zde na stránce Kontakt.

 

JAKÝ VOUCHER MÁM VYBRAT?

K dispozici máme tři různé varianty voucherů:

STANDARD – na všechny pevné hry v Praze kromě Domu duchů 2: Poltergeist. Na DD2: Poltergeist je možné jej využít s doplatkem 1 000 Kč. Dostupný ve třech barevných variantách (GOLD, WHITE, BRASS).

PLATINUM – určený hlavně na hru Dům duchů 2: Poltergeist. Je možné jej využít i na ostatní pevné hry v Praze, v takovém případě vlastníkovi poukazu zůstavá kredit 1 000 Kč, který je možné využít na libovolnou jinou hru. Dostupný ve dvou barevných variantách (PLATINUM, PLATINUM BLOOD).

KINGDOM COME: EXPERIENCE – voucher pro jednu osobu na venkovní hru Kingdom Come: Experience. Nabízíme i ve variantách pro více osob.

Exkluzivní slevová akce na podzim 2023 pro studenty a rodiny s dětmi. Slevy až 400 Kč!

X