Dokážete najít mocný artefakt, který už 80 let není?

Rodinná úniková hra, ze které Vám půjde zrak a hlava kolem. Čeká Vás mysteriozní smršť kombinující fenomén Kamene Mudrců s cestováním v čase. Budete muset dávat velký pozor na časoprostorové paradoxy, na to komu máte důvěřovat a hlavně domýšlet důsledky svých rozhodnutí. Vaše volby se totiž mohou promítnout do běhu nejen samotné hry, ale i světových dějin. 

Hra pro všechny věkové kategorie. Ideální i pro rodinnou zábavu!

Náš zatím nejsofistikovanější příběh, jenž je integrální součástí hry a ovlivňuje Vaše rozhodnutí

Mysteriozní, avšak nikoli strašidelná hra ve stylu románů Dana Browna

Nejmodernější technologie a audiovizuální efekty

V kostce

◊  mysteriózní / dobrodružná
◊  60 minut
◊  2–6 hráčů (doporučený počet 2–4)
◊  střední náročnost
◊  vhodná pro všechny věkové kategorie
◊  do 15 let nutný doprovod

Lokace

Příběh

Jako tým zkušených investigativních dobrodruhů jste kontaktováni potomkem významného českého vědce. Ten ve své pracovně před 2. světovou válkou ukryl výsledek své celoživotní práce, který může převrátit svět naruby. Drobným problémem však je, že větší část prostoru je již 80 let pohřbená v troskách po leteckém náletu…

Jak najít artefakt pohřbený 5 metrů v zemi? Jak zasáhnout do minulosti tak, aby se nezhroutila přítomnost? Konáte ve jménu lepší budoucnosti, nebo jste jen nástrojem někoho mocnějšího?

Galerie

Svědectví dobrodruhů

Další kupu recenzí naleznete na internetech, konkrétně třeba na našem profilu na Tripadvisoru, Facebooku nebo Googlu.

urza

„Únikovka Opus Magnum byla prostě vynikající, což je u The Chamber standardem (nikdy jsem nebyl zklamán, naopak vždy bez výjimky spokojen); jsou úplně jinde než veškerá konkurence v Praze, co jsem vyzkoušel. Roommaster Vašek byl extra příjemný a jeho herecký výkon úctyhodný, vytvořil skvělou atmosféru. Nemohu než doporučit; a zároveň není nic, na co bych si mohl stěžovat.“ (zdroj)

jirka s.

„Opus Magnum jsme si moc užili! Už jich máme sa sebou poměrně hodně, takže může poměrně dobře srovnávat a tahle určitě patří k těm nejlepším! Nádherné prostory, důmyslné mechanismy, zajímavé úkoly, náročnost tak akorát, velmi příjemný uvaděč…vážně nemáme co vytknout a můžeme všem jen doporučit.“ (zdroj)

radek s.

„Naše již několikátá hra u The Chamber, všechny jsou naprosto dokonalé, precizní, perfektně vybavené a promyšlené. Roommaster Vašek byl vynikající! Měli jsme ho i v Zodiac Patres, kde se předvedl jako skvělý žalářník. Role pološíleného vědce mu ale také nesmírně sedla. 🙂 Obrovská chvála, těšíme se, až otevřete nové místnosti!“ (zdroj)

mia

„Geniální!!! S partou jsme si zahráli OPUS MAGNUM, pro mě zatím nejlepší únikovka a to už jich mám za sebou celkem dost. Úkoly logické a všechno pěkně do sebe zapadalo, skvělá atmosféra a Petr který nás hrou provázel byl úžasný!! děkuji a všem vřele doporučuji…“ (zdroj)

Další naše hry

Dům duchů 2: Poltergeist

60 min | Horor
Vhodná od 15 let

Zodiac Patres

60 min | Dobrodružná
Vhodná i pro rodiny

Dům duchů

60 min | Horor
Vhodná od 15 let

Kingdom Come: Experience

210 min | Interaktivní divadlo
Vhodná pro rodiny

Wonderland

60 min | Fantasy
Vhodná pro děti

Exkluzivní slevová akce na podzim 2023 pro studenty a rodiny s dětmi. Slevy až 400 Kč!

X