OBJEDNÁVKA VOUCHERU POŠTOU:

  Vážení zákazníci, z provozních důvodů se může odeslání Vašeho voucheru o pár dnů zdržet. Za tyto komplikace se Vám omlouváme.
  Vaše dodací adresa:
  V případě dopravy do zahraničí (v rámci EU) je cena za dopravu 149 Kč.  STANDARD 2 590 Kč + doprava 99 KčPLATINUM 3 590 Kč + doprava 99 KčKINGDOM COME: EXPERIENCE (1 hráč) 1 790 Kč + doprava 99 KčKINGDOM COME: EXPERIENCE (2 hráči) 3 490 Kč + doprava 99 KčKINGDOM COME: EXPERIENCE (6 hráčů) 10 190 Kč + doprava 99 KčObjednávka více voucherů

  60 minut hry dle vlastního výběru (vyjma DD2: Poltergeist) pro 2–6 osob. Platnost 6 měsíců.


  BRASS Edition

  WHITE Edition

  GOLD Edition

  60 minut hry DD2: Poltergeist pro 2–6 osob, nebo na kteroukoliv jinou hru + kredit 1 000 Kč na další hru. Platnost 9 měsíců.


  PLATINUM Edition

  PLATINUM BLOOD Edition

  3,5 hodiny hry KCE pro 1 osobu. Platnost do konce roku 2023.  Pokud vyberete variantu se jménem, uveďte prosím jméno osoby, které chcete mít na listině, do poznámky.
  univerzální listinase jménem v listině (+ 49 Kč)elektronicky v PDF

  3,5 hodiny hry KCE pro 2 osoby. Platnost do konce roku 2023.  Pokud vyberete variantu se jménem, uveďte prosím jméno osoby či osob / název skupiny, které chcete mít na listinách, do poznámky.
  univerzální listinase jménem v listině (+ 49 Kč)elektronicky v PDF

  3,5 hodiny hry KCE pro 6 osob. Platnost do konce roku 2023.  Pokud vyberete variantu se jménem, uveďte prosím jméno osoby či osob / název skupiny, které chcete mít na listinách, do poznámky.
  univerzální listinase jménem v listině (+ 49 Kč)elektronicky v PDF

  3,5 hodiny hry KCE pro 1 osobu s uvedením jména do poukazu + 10% sleva na další vstupenku (nikoliv na další voucher)
  Jméno osoby, které chcete mít na voucheru, prosím uveďte do poznámky.  Upozornění: Elektronická verze voucheru neumožňuje vepsání jména do listiny.
  Do poznámky prosím uveďte počty, varianty a barevná provedení jednotlivých voucherů. S platbou prosím vyčkejte, než Vás kontaktujeme zpět s přesnou cenou.

  Platba převodemNa dobírku
  Platba převodemNa dobírkuOsobní vyzvednutí a platba na místě (pouze vouchery na Tvrz)
  Platba převodem

  Bankovní údaje pro platbu převodem:
  Bankovní účet: 88988999 / 5500
  Zpráva pro příjemce: Voucher Jmeno Prijmeni
  Po odeslání objednávky prosíme o uhrazení platby a zaslání potvrzení o zaplacení (potvrzení z internetového bankovnictví) jako odpověď na e-mail s rekapitulací.

  Osobní vyzvednutí je možné na naší pobočce na adrese Petrské náměstí 1, Praha 1, a to v pondělí–pátek v 10–16 hodin, vyjma dnů uvedených na této stránce. Na místě je možné platit platební kartou či v hotovosti.


  Před návštěvou prosím vyčkejte na potvrzení, že je objednávka připravena.

  .