DÁRKOVÉ POUKAZY

 

Chcete udělat radost svým blízkým k Vánocům, narozeninám nebo jen tak? Dárkový poukaz do únikových her The Chamber jim jistě udělá radost. Originální zážitek, na který budou v dobrém dlouho vzpomínat!

Naše dárkové poukazy jsou velmi atraktivní a luxusní. Již z pohledu na naši obálku vzbudíte očekávání, co se skrývá uvnitř. Termín a konkrétní hru si obdarovaný zvolí sám dle libosti. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců ode dne zakoupení. Ve fyzické formě nabízíme hned několik vizuálních variant

Standard

1790 Kč

PLATNOST:  ZODIAC PATRES, DŮM DUCHŮ, OPUS MAGNUM, WONDERLAND

Platinum

2790 Kč

PLATNOST: DŮM DUCHŮ 2: POLTERGEIST 

(Možnost využít i na kteroukoli jinou hru + kredit 1000,- na další hry)

Kingdom Come

1690 Kč

PLATNOST: KINGDOM COME: EXPERIENCE

Objednávky poukazu Kingdom Come pouze emailem: tvrz@thechamber.cz

Více o poukazu Kingdom Come

V ATRAKTIVNÍ TIŠTĚNÉ FORMĚ MŮŽETE VOUCHERY ZAKOUPIT NA NAŠÍ HLAVNÍ POBOČCE PETRSKÉ NÁMĚSTÍ 1186/1, PRAHA

DESIGNY POUKAZŮ

Standard GOLD edition

Standard BRASS edition

 Standard WHITE edition

PLATINUM BLOOD edition

PLATINUM edition

KINGDOM COME: EXPERIENCE

5 DŮVODŮ, PROČ POUKAZ THE CHAMBER

Volnost.

Obdarovaný si může vybrat celkem až z 6 her v Praze

Kvalita.

The Chamber jsou dlouhodobě nejlépe hodnocené únikovky v ČR (Solveprague.cz, Tripadvisor.com). Nejsme shluk zámečků ve sklepě a sudoku v šuplíku, ale atmosférický zážitek v propracovaných kulisách, doprovázený speciálními efekty a moderními technologiemi.

Hodnota.

Jsme známí tím, že nikdy nepořádáme žádné slevové akce. Poukaz drží svou hodnotu a nestane se že by se po čase objevil o x % levněji  na nějakém slevovém serveru. Poukaz The Chamber je prémiová záležitost a únikoví nadšenci to ví.

Dostupnost.

Narozdíl od většiny her, my jsme na svých pobočkách každý den, celý den. Pokud se tedy obdarovaný rozhodne hodinu předem že chce hrát a bude volno, jsme připraveni. Žádné složité domlouvání termínu přes telefon.

Dojem.

Určitě nechcete darovat kus potištěného, obyčejného papíru. Naše poukazy budí dojem exkluzivity již na první pohled. Profesionální grafické zpracování, vysoká gramáž papíru, luxusní obálka. Věříme, že radost z jakéhokoli poukazu začíná už u prvního pocitu z něj!

Dárkový poukaz

 

BÁJEČNÝ DÁREK V KRÁSNÉM STŘEDOVĚKÉM PROVEDENÍ

Dárkový poukaz má podobu ručně zhotovené středověké listiny s pečetí. Přímo do textu listiny je možné stejným písmem vepsat jméno obdarovaného, který bude pozván na tvrz samotným pánem Ruthardem z Malešova. Poukaz tak lze využít i jako herní předmět v rámci samotné rámci hry! Koupí poukazu zároveň získáváte slevu 10% pro druhého hráče na stejnou hru, takže pro své dobrodružství můžete přibrat jednu osobu s sebou za lehce zvýhodněnou cenu!

 

KDE MOHU POUKAZ ZAKOUPIT

Poukaz je možné zakoupit a vyzvednout na naší pobočce na Petrském náměstí 1 na Praze 1 ve všední dny od 10 do 16 hodin. Případně je také možné objednat jej a zaslat poštou na Vaší adresu. Při zaslání poukazu poštou účtujeme příplatek 99,- Kč. Je možné zaslat také elektronickou verzi poukazu ve formátu pdf na váš e-mail. Objednávejte na e-mailové adrese tvrz@thechamber.cz

 

CENA A PLATNOST

Cena dárkového poukazu je 1690 Kč (1790 Kč pro anglickou verzi hry). Na rozdíl od voucherů pro naše pražské hry tento poukaz platí pouze pro jednu osobu. Platnost voucheru a slevy pro druhého hráče je do 31.12. 2020. Slevy se nesčítají a není možné je uplatnit na nákup dalšího poukazu.

JAK NAKOUPIT?

A) Osobní odběr

Dárkový voucher si přijďte osobně vyzvednout ve všední den od 10 do 16 hodin na provozovnu THE CHAMBER na adrese Petrské náměstí 1, Praha 1. Zde Vám dárkový voucher rádi osobně prodáme. Platba hotově nebo platební kartou (Mastercard/VISA). Těšíme se na Vás!

B) Poštou na dobírku

Poukaz vám zašleme na Vámi zvolenou adresu přes Českou poštu. Objednávku podávejte přes formulář ZDE. Pokud si přejete poukaz odeslat poštou, ale zaplatit převodem na účet, prosím pošlete objednávku emailem na info@thechamber.cz.

 Cena za zaslání: 99 Kč.

C) Okamžitě ON-LINE

Poukaz zaplatíte online Vaší platební kartou, načež Vám obratem příjde na emailovou adresu ve formátu PDF, připraven k tisku.

Naše hry jsou v době "Covidové" 100% bezpečnou zábavou. Přečtěte si více o našich vysokých hygienických standardech!

Více info
X