DÁRKOVÉ POUKAZY

 

Udělejte radost svým blízkým a pořiďte jim luxusní dárkový poukaz od The Chamber!

STANDARD

2 590 Kč

za celý tým

PLATNOST: 6 měsíců

DŮM DUCHŮ
ZODIAC PATRES
WONDERLAND
OPUS MAGNUM

VÍCE O POUKAZU STANDARD

PLATINUM

3 590 Kč

za celý tým

PLATNOST: 9 měsíců

DŮM DUCHŮ 2: POLTERGEIST,
nebo
KTEROUKOLIV ZE STANDARDNÍCH HER
+ kredit 1 000 Kč na další hru

VÍCE O POUKAZU PLATINUM

KINGDOM COME

od 1 699 Kč

za osobu

PLATNOST: do konce roku 2024

Vouchery jsou platné výhradně na hru
KINGDOM COME: EXPERIENCE,
která se koná na středověké
tvrzi Malešov u Kutné Hory.

VÍCE O POUKAZECH KINGDOM COME

5 DŮVODŮ, PROČ THE CHAMBER

Kvalita.

The Chamber jsou dlouhodobě nejlépe hodnocené únikovky v ČR (Solveprague.cz, Tripadvisor.com). Nejsme shluk zámečků ve sklepě a sudoku v šuplíku, ale atmosferický zážitek v propracovaných kulisách, doprovázený speciálními efekty a moderními technologiemi.

Hodnota.

Jsme známí tím, že nikdy nepořádáme žádné slevové akce. Poukaz drží svou hodnotu a nestane se, že by se po čase objevil o x % levněji na nějakém slevovém serveru. Poukaz The Chamber je prémiová záležitost a únikoví nadšenci to vědí.

Volnost.

Obdarovaný si může vybrat celkem až z 5 her v Praze.

Dostupnost.

Na rozdíl od většiny her, my jsme na svých pobočkách každý den, celý den. Pokud se tedy obdarovaný rozhodne hodinu předem, že chce hrát, a bude volno, jsme připraveni. Žádné složité domlouvání termínu přes telefon.

Dojem.

Určitě nechcete darovat kus potištěného, obyčejného papíru. Naše poukazy budí dojem exkluzivity již na první pohled. Profesionální grafické zpracování, vysoká gramáž papíru, luxusní obálka. Věříme, že radost z jakéhokoliv poukazu začíná už u prvního pocitu z něj!

DARUJTE CELOU ŠKÁLU EMOCÍ

Dárkový poukaz STANDARD může tým 2–6 hráčů využít na hru Zodiac Patres, Dům duchů, Opus Magnum, či Wonderland, jedná se tedy o ideální dárek pro kohokoliv, volba samotné hry je totiž na nich!

Abyste mohli poukaz obdarovanému přizpůsobit, nabízíme tři barevné varianty – mystickou bronzovou, luxusní zlatou a elegantní bílou.

Ať už vyberete kteroukoliv variantu, bude obdarovaného čekat jedinečný zážitek plný emocí a vzpomínek, na které jen tak nezapomene!

PRO TY NEJNÁROČNĚJŠÍ

Dárkový poukaz PLATINUM může tým 2–6 hráčů využít na hru Dům duchů 2: Poltergeist, jedinečnou hru, která se z více než 80 tisíc hodnocených her umístila na 39. místě nejlepších her celého světa v žebříčku TERPECA.

Dárkový poukaz lze budoucímu vlastníkovi upravit na míru volbou ze dvou barevných variant – holografické platinové a krvavě červené.

A pokud se tým na děsivého Poltergeista nakonec neodváží, může voucher stále využít na jakoukoliv ze standardních her a získat kredit 1000 Kč na další hru. Poukaz tak najde maximální uplatnění v jakékoliv situaci!

 

BÁJEČNÝ DÁREK V KRÁSNÉM STŘEDOVĚKÉM PROVEDENÍ

Dárkový poukaz má podobu ručně zhotovené středověké listiny s pečetí. Přímo do textu listiny je možné stejným písmem vepsat jméno obdarovaného, který bude pozván na tvrz samotným pánem Ruthardem z Malešova. Poukaz tak lze využít i jako herní předmět v rámci samotné hry! Nabízíme tři varianty těchto poukazů:

pro 1 hráče: 1 790 Kč
pro 2 hráče: 3 490 Kč
pro 6 hráčů: 10 190 Kč

 

ZÁŽITEK NA TVRZI S UBYTOVÁNÍM V GLAMPINGU

Chcete-li darovat skutečně středověký zážitek se vším všudy, nabízíme možnost zakoupit také kombo poukaz, který obdarovaným kromě vstupenky na hru Kingdom Come: Experience zajišťuje také ubytování ve stylovém středověkém kempu na jednu noc. Ubytování provozuje Malešov Camp, na jejichž stránkách si můžete přečíst více o tomto glampingu.

pro 2 osoby: 5 690 Kč
pro 4 osoby: 9 990 Kč
pro 6 osob: 14 990 Kč

Tento poukaz objednávejte na e-mailu info@thechamber.cz.

 

Standard GOLD

Standard BRASS

Standard WHITE

Platinum BLOOD

PLATINUM

Kingdom Come: Experience