MANIFEST BEZPEČNOSTI

v únikových hrách The Chamber v souvislosti s epidemií COVID-19

DEZINFEKCE HERNÍHO PROSTŘEDÍ

Před každou hrou jsou veškeré kontaktní povrchy, předměty a nápovědy ve hrách ale i ve společných prostorách pečlivě dezinfikovány. A protože pečlivost vyžaduje čas, prodloužili jsme herní sloty tak, aby personál nemusel spěchat.

DEZINFEKCE HRÁČŮ A PERSONÁLU

Na recepcích je k dispozici neomezené množství bezoplachové dezinfekce na ruce v dávkovačích. Užití desinfekce je před hrou povinné pro všechny hráče, stejně jako mezi hrami pro veškerý personál.

IZOLACE TÝMŮ

Časy her jsou nyní rozloženy tak, aby se týmy na pobočkách nepotkávaly. Navíc jsme dočasně zrušili dělení toalet na pánské a dámské a nyní je dělíme dle her, takže WC nepoužije nikdo kromě členů Vašeho týmu.  V souvislosti s těmito opatřeními je nyní extrémně důležitá dochvilnost týmů!

ROUŠKY

Všichni hráči i personál budou mít po celou dobu návštěvy nasazený respirátor FFP2. Víme, že se nejedná zrovna o komfortní opatření, ale stále jde o jedno z nejúčinnějších a hlavně Vám garantujeme že ve hře za pár minut zapomenete, že nějakou roušku máte 

ŽÁDNÁ „ŠPINAVÁ“ HOTOVOST

Platby jsou do odvolání možné pouze platební kartou, abychom zamezili manipulaci personálu s hotovostí. 💸💸💸

A MNOHO DALŠÍHO….:

Na každé pobočce budou k zapůjčení obličejové štíty, vyměnili jsme koupelnové kohoutky za pákové baterie, vyměnili koše za nášlapné, zakoupili bezkontaktní teploměry a intenzivně sledujeme zdraví našeho personálu.