Jedna z TOP 10 hororových únikovek na světě přímo v Praze!

Jakou cenu jste ochotni zaplatit za vlastní zvědavost? V komunistickém Československu se před čtyřiceti lety spustil nebezpečný vědecký experiment, který se vymkl kontrole. Existují totiž i dveře, které by raději měly zůstat zavřeny.

Intenzivní hororový film na vlastní kůži

Rozlehlý interiér opuštěného výzkumného střediska, postavený specialisty od filmu

Mezi únikovkami nevídaný formát, kde nejste ve hře sami

Nejmodernější speciální efekty a duchařské technologie

Pleny  a svěcenou vodu s sebou!

V kostce

◊  horor
◊  60 minut
◊  2–6 hráčů (doporučený počet 2–4)
◊  nizká náročnost
◊  nevhodná pro děti
◊  do 15 let v doprovodu dospělého

Lokace

Petrské náměstí 1, Praha 1

Příběh

V 70. letech 20. století zkoumal mezinárodní vědecký tým jevy souhrnně označované jako „Poltergeist“. Šlo o zvláštní paranormální úkazy projevující se například telekinetickými jevy, výkyvy elektromagnetického pole, nevysvětlitelnými výpadky elektřiny atd.

Postupně se zjistilo, že se tyto jevy objevují především v okolí určitého senzibilního typu osob. Několik z nich bylo vybráno, aby se zúčastnily experimentu, při kterém jim byla do těla vpravována stimulující látka, která měla povzbudit četnost i sílu zkoumaných jevů. Jedna z teorií pokoušejících se úkazy vysvětlit tvrdila, že po stimulaci dochází k jakémusi spojení normálního a paranormálního světa, které ovlivňuje mysl zkoumaného „subjektu“ a propůjčuje mu za cenu ztráty vlastního vědomí nevšední schopnosti. Zkoumalo se především využití těchto jevů pro vojenské účely.

Jenže nedlouho po startu projektu se v přísně tajném výzkumném zařízení v Praze začaly věci vymykat kontrole. Projekt POLTERGEIST musel být z dosud neznámých důvodů a beze stop předčasně ukončen a objekt byl zasypán pod zemí.

Nedávno se našemu týmu podařilo odkrýt zazděné dveře, které by mohly být jedním z únikových východů z komplexu. Odvážíte se podívat dovnitř a získat důkaz o pečlivě utajovaném vědeckém experimentu?

UPOZORNĚNÍ: Prostory hry byly v minulosti (2015) místem výskytu nežádoucích jevů, což mělo za následek průzkum a proces „očištění“ skupinou specialistů na paranormální aktivity (EPRV777). Jevy byly identifikovány a odstraněny. Na doporučení EPRV777 jsme se zavázali, že tuto skutečnost zveřejníme, neboť sensitivnějším osobám by pobyt v prostorách stále mohl vyvolat nepříjemné stavy. 

Trailer

Galerie

Svědectví přeživších

jan s.

Pro mě nejlepší úniková hra v ČR. Skvěle propracované až do nejmenšího detailu. (zdroj)

tomáš l.

Nejlepší únikovka co jsem kdy zažil. Neskutečná horrorová atmosféra, která opravdu pohltí člověka do děje, kdy po pár minutách začne příběh prožívat s pocitem, že jde opravdu o reálný svět, nikoliv o únikovou hru.  (zdroj)

daniel m.

Vždy, když se účastním podobných her stále mám na paměti, že je to jen hra. V průběhu hry Poltergeist se však tvůrcům povedlo nemožné. Potřít moji racionalitu a skvěle vybudovanou atmosférou mne přinutit se opravdu bát. (zdroj)

Další naše hry

Opus Magnum

60 min | Mysteriozní
Vhodná pro rodiny

Zodiac Patres

60 min | Dobrodružná
Vhodná i pro rodiny

Wonderland

60 min | Fantasy
Vhodná i pro děti

Kingdom Come: Experience

210 min | Interaktivní divadlo
Vhodná pro rodiny

Dům duchů

60 min | Horor
Vhodná od 15 let

Akce pro školy: Pokud k nám plánujete výlet se školní skupinou, máme pro vás připravené zvýhodněné ceny. Napište nám e-mail. :)

X