HLAVNÍ RYSY HRY:

  • mezi únikovými hrami nevídaný formát zahrnující živé herce, obrovskou plochu hry a nejmodernější efekty

  • hra oceněná experty z celého světa a oficiálně řazená mezi 10 nejlepších hororových únikovek na světě

     

  • Interiéry vystavěny profesionály filmového průmyslu

  • nižší až střední náročnost, vhodná i pro otrlé začátečníky

ADRESA:

  • Petrské náměstí 1, Praha 1

CENA:

  • 1990 – 2990,- /hra

1990 Kč – pro 2 hráče // 2790 Kč – pro 3 hráče // 2890 Kč – pro 4 hráče // 2990 Kč – pro 5-6 hráčů*

(*Platí se za celou hru, nikoli za osobu. Večerní rezervace od 21:30 je ve všech případech o 100 Kč dražší.)

PŘI ÚČASTI HRÁČŮ DO 15 LET JE NUTNÝ DOPROVOD ALESPOŇ JEDNÉ DOSPĚLÉ OSOBY, KTERÁ BUDE PŘÍTOMNA PO CELÝ PRŮBĚH HRY!

TATO HRA NENÍ VHODNÁ PRO DĚTI!

 

Jakou cenu jste ochotni zaplatit za vlastní zvědavost? V komunistickém Československu se před čtyřiceti lety spustil nebezpečný vědecký experiment, který se vymkl kontrole. Existují totiž i dveře, které by raději měly zůstat zavřeny.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

PŘÍBĚH:

V 70. letech 20. století zkoumal mezinárodní vědecký tým jevy souhrnně označované jako “Poltergeist”. Šlo o zvláštní paranormální úkazy projevující se například telekinetickými jevy, výkyvy elektromagnetického pole, nevysvětlitelnými výpadky elektřiny atd.

Postupně se zjistilo, že se tyto jevy objevují především v okolí určitého senzibilního typu osob. Několik z nich bylo vybráno, aby se zúčastnili experimentu, při kterém jim byla do těla vpravována stimulující látka, která měla povzbudit četnost i sílu zkoumaných jevů. Jedna z teorií pokoušejících se úkazy vysvětlit tvrdila, že po stimulaci dochází k jakémusi spojení normálního a paranormálního světa, které ovlivňuje mysl zkoumaného “subjektu” a propůjčuje mu za cenu ztráty vlastního vědomí nevšední schopnosti. Zkoumalo se především využití těchto jevů pro vojenské účely. Jenže nedlouho po startu netradičního projektu se v přísně tajném výzkumném zařízení v Praze začaly věci vymykat kontrole. Projekt POLTERGEIST musel být z dosud neznámých důvodů předčasně ukončen.

Nedávno se našemu týmu podařilo odkrýt zazděné dveře, které by mohly být jedním z únikových východů z komplexu. Odvážíte se podívat dovnitř a získat důkaz o pečlivě utajovaném vědeckém experimentu?

Podaří se Vám odhalit propojení s česko-britskou rodinou, která obývala přilehlý Dům duchů?

Upozornění:

Prostor, ve kterém se hra nachází má skutečně jistou paranormální historii. Tento fakt nechceme nikde veřejně proklamovat, ale po několika negativních reakcích hráčů na neupozornění na tento fakt předem, jsme se rozhodli o tomto informovat. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte.

 

EXKLUZIVNÍ LETNÍ SLEVOVÁ AKCE - DĚTI DO 15 LET A STUDENTI HRAJÍ ZADARMO!

Více o slevách
X