Nejčastěji kladené otázky:

 

V kolik hodin máme přijít na hru?

Prosíme, přijďte přesně v čas Vaší rezervace. Před tímto časem se Roommaster stále věnuje přípravě hry po předchozím týmu.

Jak mám využít dárkový voucher?

Využijte našeho rezervačního systému, ve kterém můžete voucher přímo uplatnit. 

Rezervaci jsme vytvořili pro jiný počet osob, než který na hru skutečně dorazí.

To není vůbec problém, cenu rezervace je možné upravit na místě. Všechny hry jsou ovšem určeny pro 2 až 6 osob.

Může nás na hru přijít víc než 6?

Ač to může snižovat kvalitu hry, je možné na hru dorazit v 7 hráčích s doplatkem za sedmého hráče 200 Kč. Výrazně to ovšem nedoporučujeme, nejsme pak schopni zajistit kvalitu herního zážitku. Je-li to možné, rozdělte se do dvou menších týmů, zážitek bude o to intenzivnější. Z bezpečnostních důvodů ovšem není možné, aby se hry účastnilo hráčů 8 či více.

Které hry jsou vhodné pro celou rodinu?

Zejména Wonderland, Opus Magnum a Tajemství císaře. Nebojte se přijít s celou rodinou, z naší zkušenosti si i malé děti užijí skvělé dobrodružství.

Jak náročná hra je? Máme mít obavy, že si neužijeme hru naplno, když na nás bude moc těžká?

Hra rozhodně není jednoduchá, ale v případě problémů máme připravený důmyslný systém nápověd, které postupně dovedou k cíli každého, aniž byste byli vedeni, jak se říká, „za ručičku“. Záleží jen na Vás, jak moc budete chtít být samostatní. Rozhodně nemusíte být Einstein, abyste si naše hry užili naplno!

Jsou zapotřebí nějaké znalosti nebo specifické schopnosti?

Ke hře je zapotřebí jen a pouze selský rozum. Nemusíte se obávat žádné matematiky ani dějepisu.

Jsou na hru kladeny nějaké jazykové nároky?

Hry nárok na jazyk nekladou, je však vhodné, aby alespoň jeden z hráčů uměl základy českého nebo anglického jazyka pro dorozumění se zaměstnancem.

Je u vás možné zaparkovat?

Pobočka Vodičkova bohužel parkování nepodporuje. V blízkosti pobočky Petrské Náměstí 1 a Staropramenná 12 jsou nákupní střediska s možností parkování.