Rezervovali jste WONDERLAND!

Za několik minut obdržíte na e-mailovou adresu potvrzovací e-mail.

PROSÍME PŘEČTĚTE SI POZORNĚ NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE!

DOPORUČUJEME ULOŽIT SI TUTO STRÁNKU, AŤ MÁTE PŘED HROU VŠE PŘI RUCE. 🙂

ADRESA HRY:

Staropramenná 530/12, Praha 5
Kliknutím zde otevřete Mapy Google

SPRÁVNÁ POBOČKA

V Praze máme několik poboček a často se stává, že hráči dorazí na jinou adresu. Ujistěte se tedy prosím, že máte adresu správné pobočky. Adresa je uvedena výše.

DOCHVILNOST

Žádáme všechny hráče, aby se na pobočku dostavili přesně v čas rezervace, nikoliv dříve. Váš roommaster musí hru připravit a postará se o Vás přesně v čas Vaší rezervace.

TOALETY

Dále bychom Vás chtěli požádat, abyste na hru dorazili pokud možno vyčůraní, aby nedocházelo ke zbytečným časovým prodlevám. Nenapadl nás lepší způsob jak to vyjádřit. 🙂 Děkujeme!

COVIDOVÁ OPATŘENÍ

Pro vstup do hry je nutné nošení respirátorů třídy FFP2. Zároveň je potřeba prokázat ukončené očkování, prodělanou nemoc či laboratorní test (ideálně v aplikaci Tečka). Samotesty neuznáváme.

Bez splnění podmínek pro vstup (prokázání bezinfekčnosti) nemůže rezervace proběhnout.
Při odvolání rezervace na místě nevzniká nárok na vrácení uhrazené zálohy. Děkujeme za pochopení a už se na Vás moc těšíme!

NEPŘIŠEL VÁM POTVRZOVACÍ E-MAIL?  Některé e-mailové schránky e-mail automaticky přesunou do složky SPAM, NEVYŽÁDÁNÁ POŠTA nebo HROMADNÉ.

Pokud e-mail nenajdete ani tam, prosím kontaktujte nás na 777 779 005 nebo na info@thechamber.cz.

Nedoručení e-mailu neznamená, že rezervace nebyla vytvořena!

Od pondělí 22. 11. je možné u nás hrát pouze v režimu O–N–T (ukončené očkování, prodělaná nemoc, laboratorní antigenní/RT-PCR test). Samotesty neuznáváme. Děkujeme za pochopení!

From Monday 22nd November, you can visit us only with a certificate of vaccination, past disease, or a professional negative RAT/RT-PCR test. We do not accept self-tests. Thank you for your understanding.

X