HLAVNÍ RYSY HRY:

  • jedna z nejděsivějších a technologicky nejvyspělejších her na světě

  • prozkoumejte na vlastní nebezpečí prostory rozsáhlého opuštěného výzkumného komplexu

  • dechberoucí zážitek, na který nikdy nezapomenete

  • design a dekorace vytvořeny ve spolupráci s profesionály filmového průmyslu

  • nižší až střední náročnost, vhodná i pro otrlé začátečníky

ADRESA:

  • Petrské náměstí 1, Praha 1

 

CENA:

  • 1990 – 2990,- /hra

1990 Kč – pro 2 hráče // 2590 Kč – pro 3 hráče // 2690 Kč – pro 4 hráče // 2790 Kč – pro 5 hráčů // 2890 Kč – pro 6 hráčů*

(*Platí se za celou hru, nikoli za osobu. Večerní rezervace od 21:30 je ve všech případech o 100 Kč dražší.)

PŘI ÚČASTI HRÁČŮ DO 15 LET JE NUTNÝ DOPROVOD DOSPĚLÉ OSOBY! HRA PRO MLADÉ HRÁČE NENÍ VHODNÁ.

 

Jakou cenu jste ochotni zaplatit za vlastní zvědavost? V komunistickém Československu se před čtyřiceti lety spustil nebezpečný vědecký experiment, který se vymkl kontrole. Existují totiž i dveře, které by raději měly zůstat zavřeny.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

PŘÍBĚH:

V 70. letech 20. století zkoumal mezinárodní vědecký tým jevy souhrnně označované jako „Poltergeist“. Šlo o zvláštní paranormální úkazy projevující se například telekinetickými jevy, výkyvy elektromagnetického pole, nevysvětlitelnými výpadky elektřiny atd.

Postupně se zjistilo, že se tyto jevy objevují především v okolí určitého senzibilního typu osob. Několik z nich bylo vybráno, aby se zúčastnili experimentu, při kterém jim byla do těla vpravována stimulující látka, která měla povzbudit četnost i sílu zkoumaných jevů. Jedna z teorií pokoušejících se úkazy vysvětlit tvrdila, že po stimulaci dochází k jakémusi spojení normálního a paranormálního světa, které ovlivňuje mysl zkoumaného “subjektu” a propůjčuje mu za cenu ztráty vlastního vědomí nevšední schopnosti. Zkoumalo se především využití těchto jevů pro vojenské účely. Jenže nedlouho po startu netradičního projektu se v přísně tajném výzkumném zařízení v Praze začaly věci vymykat kontrole. Projekt POLTERGEIST musel být z dosud neznámých důvodů předčasně ukončen.

Nedávno se našemu týmu podařilo odkrýt zazděné dveře, které by mohly být jedním z únikových východů z komplexu. Odvážíte se podívat dovnitř a získat důkaz o pečlivě utajovaném vědeckém experimentu?

Podaří se Vám odhalit propojení s česko-britskou rodinou, která obývala přilehlý Dům duchů?

Upozornění:

Prostor, ve kterém se hra nachází má skutečně jistou paranormální historii. Tento fakt nechceme nikde veřejně proklamovat, ale po několika negativních reakcích hráčů na neupozornění na tento fakt předem, jsme se rozhodli o tomto informovat. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte.