HLAVNÍ RYSY HRY:

  • jedna z nejděsivějších a technologicky nejvyspělejších her na světě

  • dechberoucí zážitek, na který nikdy nezapomenete

  • prozkoumejte prostory rozsáhlého opuštěného výzkumného komplexu

  • design a dekorace vytvořeny ve spolupráci s profesionály filmového průmyslu

  • nikdy nevíte, co Vás čeká za rohem!

  • nižší až střední náročnost, vhodná i pro začátečníky

ADRESA:

  • Petrské náměstí 1, Praha 1

 

CENA:

  • 1990 – 2990,- /hra

1990 Kč – pro 2 hráče // 2590 Kč – pro 3 hráče // 2690 Kč – pro 4 hráče // 2790 Kč – pro 5 hráčů // 2890 Kč – pro 6 hráčů*

(*Platí se za celou hru, nikoli za osobu. Večerní rezervace od 21:30 je ve všech případech o 100 Kč dražší.)

PŘI ÚČASTI HRÁČŮ DO 15 LET JE NUTNÝ DOPROVOD DOSPĚLÉ OSOBY! HRA PRO MLADÉ HRÁČE NENÍ VHODNÁ.

 

Jakou cenu jste ochotni zaplatit za vlastní zvědavost? V komunistickém Československu se před čtyřiceti lety spustil nebezpečný vědecký experiment, který se vymkl kontrole. Existují totiž i dveře, které by raději měly zůstat zavřeny.

PŘÍBĚH:

V 70. letech 20. století zkoumal mezinárodní vědecký tým jevy souhrnně označované jako „Poltergeist“. Šlo o zvláštní paranormální úkazy projevující se například telekinetickými jevy, výkyvy elektromagnetického pole,  nevysvětlitelnými výpadky elektřiny a podobně. Vědci a lékaři měli za úkol zjistit, co se za podobnými úkazy skrývá.

Postupně se zjistilo, že se tyto jevy objevují především v okolí určitého senzibilního typu osob. Několik z nich bylo vybráno, aby se zúčastnili experimentu, při kterém jim byla do těla vpravována stimulující látka, která měla povzbudit četnost i sílu zkoumaných jevů. Jedna z teorií pokoušejících se úkazy vysvětlit tvrdila, že po stimulaci dochází k jakémusi spojení normálního a paranormálního světa, které ovlivňuje mysl zkoumaného “subjektu” a propůjčuje mu za cenu ztráty vlastního vědomí nevšední schopnosti. Zkoumalo se především využití těchto jevů pro vojenské účely. Jenže nedlouho po startu netradičního projektu se v přísně tajném výzkumném zařízení v Praze začaly věci vymykat kontrole. Projekt POLTERGEIST musel být z dosud neznámých důvodů předčasně ukončen.

Ačkoliv se vládnoucí garnitura pokoušela neúspěch ututlat, časem přece jen vyšlo najevo, že z vědců ani jejich zkoumaných “subjektů” se z podzemního komplexu už nikdy nikdo na povrch nevrátil. Dlouho zůstávala neznámá i poloha onoho tajného zařízení. Nedávno se však podařilo odkrýt zazděné dveře, které by mohly být jedním z únikových východů z komplexu.

Odvážíte se porozhlédnout po místě, které se stalo svědkem nevysvětlitelných událostí? Podaří se vám získat důkaz o převratném vědeckém objevu, nebo se přidáte k těm, pro které se stal Projekt POLTERGEIST děsivou smrtící pastí? Odvážíte se otevřít dveře?

Kde měl příběh česko-britské rodiny z Domu duchů svůj počátek a konec? Jaké bylo zaměstnání otce nešťastné rodiny? A souvisí jeho záliba v paranormálních jevech s projektem Poltergeist? Rozhlédněte se po starém výzkumném komplexu a zjistěte víc!

 

Upozornění:

Prostor, ve kterém se hra nachází má skutečně jistou paranormální historii. Tento fakt nechceme nikde veřejně proklamovat, ale po několika negativních reakcích hráčů na neupozornění na tento fakt předem, jsme se rozhodli o tomto informovat. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte.