HLAVNÍ RYSY HRY:

  • pro začátečníky i pokročilé

  • unikátní historický interiér i atmosféra

  • krásné autentické dekorace

  • vysoká technologická úroveň

  • ideální zážitek pro rodiny

 

ADRESA:

  • Vodičkova 1, Praha 1

CENA:

  • od 1090,- Kč / hra

pro 2 hráče – 1190 až 1390 Kč  //  pro 3 hráče – 1490 až 1690 Kč

pro 4 až 5 hráčů – 1690 až 1990 Kč  //  pro 6 hráčů – 1790 až 1990 Kč*

(*Přesná cena se vždy odvíjí od konkrétního termínu. Obecně jsou dopolední termíny cenově zvýhodněny, tj. levnější.)

PŘI ÚČASTI HRÁČŮ DO 15 LET JE NUTNÝ DOPROVOD ALESPOŇ JEDNÉ DOSPĚLÉ OSOBY, KTERÁ BUDE PŘÍTOMNA PO CELÝ PRŮBĚH HRY!

 

PŘÍBĚH:

Jedny z posledních nedotčených prostor ze 14.století v Praze se nyní otevírají hráčům únikových her!

Nejvýznamnější český panovník, Karel IV., je doposud obestřen mnoha nejasnostmi a tajemstvími, jež jsou předmětem Vašeho bádání v naší nové napínavé hře. Jste známými archeology, kteří již rozluštili mnoho mysterií a nalezli spoustu ztracených artefaktů. Nyní se na vás obrací tajemný muž, který se hlásí k ještě tajemnějšímu spolku, jehož historie sahá do temného středověku. Spoléhá na Vás, že na základě nedávno objeveného svitku s nejasným sdělením objevíte bájnou tajemnou komnatu Karla IV., jejíž existence se doposud nikomu nepodařilo prokázat. Tato má skrývat mnoho odpovědí na nejasnosti z Karlova života, jeho tajemného zmizení v roce 1350 a hlavně jeho ztracený poklad, jež skryl pro případ svržení z trůnu.

Komnata se podle posledních zjištění nachází pod Novoměstskou radnicí na Karlově náměstí. Právě sem se vydáváte, abyste se pokusili tato tajemství rozkrýt. Nacházíte překvapivě zachovanou světnici, kam se dle všeho Karel chodil schovávat před světem a debatovat se svými nejbližšími přáteli. Tam ale dobrodružství teprve začíná, nic totiž není jak se zdá…

TAJEMSTVÍ CÍSAŘE je technologicky velice pokročilá hra, na níž jsme spolupracovali s předním českým odborníkem na dobu Karlovu. Příběh je skutečně postaven na posledních poznatcích z Karlova života a prostředí hry vytvořeno kompletně na zakázku od truhlářů specializujících se na středověké interiéry. Čeká Vás tedy dokonale autentická atmosféra podpořená unikátním dobovým prostorem, promyšlené a originální hádanky a silný příběh.

Jste připraveni ponořit se do hlubin 14.století a zažít nezapomenutelné dobrodružství?