Úniková hra epických rozměrů. 210 minut, 10 dobových herců a středověká Tvrz.

Unikátní fúze Únikové hry, interaktivního divadla a pevnosti Boyard, která nemá v ČR obdoby. Řešte hádanky, úkoly a prožívejte tajemný příběh plný zvratů. To vše v dechberoucích prostorách středověké tvrze Malešov obývané mnoha živými historickými postavami, bez jejichž pomoci se neobejdete. Nažhavte mozkové závity, přesvědčujte, intrikujte a zvítězíte.

Hra je vytvořena na motivy úspěšné české počítačové hry Kingdom Come: Deliverance.

Až 30 hráčů rozdělených do 5 týmů (2-6 hráčů v týmu)

Dynamický svět plný postav žijících vlastním životem. Budete se přátelit nebo intrikovat?

Rozlehlé interiéry a exteriéry opravdové středověké tvrze u Kutné Hory

Ideální jak pro jednotlivce, tak pro firemní akce, svatby či velkolepé oslavy

V kostce

◊  dobrodružná
◊  210 minut
◊  až 30 hráčů v 5 týmech
◊  střední náročnost
◊  vhodná pro děti i rodiny

Lokace

Lokace:

O čem to je?

Kingdom Come: Experience je unikátním oknem do interaktivní minulosti. Představte si velkolepá středověká představení na hradech a zámcích, jenom s tím rozdílem, že zde nejste jen obecenstvem, ale aktivními protanogisty promyšleného příběhu. Ten můžete dynamicky ovlivňovat, a pomocí herních mechanik, komunikace s postavami a týmové práce se v něm posouváte kupředu směrem k dramatickému konci. 

Jednu chvíli budete muset sestavit katapult, přelstít stráž aby jste mohli promluvit s vězněm v žaláři, tu zase přesvědčit kuchařku aby se podělila o nejnovější drby a mezitím se třeba vsadit s lučištníkem o trefu do terče.  Vše má ale svůj účel a směřuje k odhalení tajemství které Tvrz obestírá. Mějte se ale na pozoru komu důvěřujete a hlavně nedejte znát že jako hráči z 21.století na Tvrz tak úplně nepatříte! 

Hra má kapacitu 30 hráčů celkem v 5 týmech, které si následně mohou porovnat svou úspěšnost množstvím získaných zlaťáků. Účast je formou zakoupení jednotlivých vstupenek a rozdělení do týmů je posléze na samotných hráčích. Pokud chcete mít v týmu jen své přátele, doporučujeme nákup alespoň 5 vstupenek. 

Galerie

Svědectví dobrodruhů

Další kupu recenzí naleznete na internetech, konkrétně třeba na našem profilu na Tripadvisoru, Facebooku nebo Googlu.

urza

„Únikovka Opus Magnum byla prostě vynikající, což je u The Chamber standardem (nikdy jsem nebyl zklamán, naopak vždy bez výjimky spokojen); jsou úplně jinde než veškerá konkurence v Praze, co jsem vyzkoušel. Roommaster Vašek byl extra příjemný a jeho herecký výkon úctyhodný, vytvořil skvělou atmosféru. Nemohu než doporučit; a zároveň není nic, na co bych si mohl stěžovat.“ (zdroj)

jirka s.

„Opus Magnum jsme si moc užili! Už jich máme sa sebou poměrně hodně, takže může poměrně dobře srovnávat a tahle určitě patří k těm nejlepším! Nádherné prostory, důmyslné mechanismy, zajímavé úkoly, náročnost tak akorát, velmi příjemný uvaděč…vážně nemáme co vytknout a můžeme všem jen doporučit.“ (zdroj)

radek s.

„Naše již několikátá hra u The Chamber, všechny jsou naprosto dokonalé, precizní, perfektně vybavené a promyšlené. Roommaster Vašek byl vynikající! Měli jsme ho i v Zodiac Patres, kde se předvedl jako skvělý žalářník. Role pološíleného vědce mu ale také nesmírně sedla. 🙂 Obrovská chvála, těšíme se, až otevřete nové místnosti!“ (zdroj)

mia

„Geniální!!! S partou jsme si zahráli OPUS MAGNUM, pro mě zatím nejlepší únikovka a to už jich mám za sebou celkem dost. Úkoly logické a všechno pěkně do sebe zapadalo, skvělá atmosféra a Petr který nás hrou provázel byl úžasný!! děkuji a všem vřele doporučuji…“ (zdroj)

Další naše hry

Dům duchů 2: Poltergeist

60 min | Horor
Vhodná od 15 let

Zodiac Patres

60 min | Dobrodružná
Vhodná i pro rodiny

Dům duchů

60 min | Horor
Vhodná od 15 let

Kingdom Come: Experience

210 min | Interaktivní divadlo
Vhodná pro rodiny

Wonderland

60 min | Fantasy
Vhodná pro děti