Útěk ze žaláře

 

HLAVNÍ RYSY HRY:

  • nic pro slečinky – krev, pot a slzy!

  • temná atmosféra středověkého vězení

  • rozlehlost a členitost

  • důraz na spolupráci v týmu

  • originální manuální hádanky

  • pokud se obáváte že je na Vás hra moc drsná, nezoufejte a před hrou si zažádejte o „light“ verzi, které se nemusí bát ani děti.

Adresa:

Petrské náměstí 1, Praha 1

Cena:

od 1190,- Kč / hra

(Platí se za celou hru, nikoli za osobu.)


Chybí Vám trocha vzrušení? Přijďte si vyzkoušet, jaké je to být uvězněn ve středověkém vězení. Nic pro strašpytle a paničky!

 

Bezprostředně poté, co jste statečně rozkryli tajemství Karla IV., jste ve spánku uprostřed noci uneseni tajemnými muži v kápích. Probouzíte se v neznámé starobylé místnosti, uprostřed které stojí masivní stůl a za ním několik postav ve středověkých hábitech, hovořící těžko srozumitelnou staročeštinou. Vše okolo Vás vypadá, jako byste se ocitli ve středověku. Postavy o sobě prohlašují, že jsou trestním tribunálem jistého prastarého řádu, jenž má za úkol chránit tajemství z hluboké minulosti. Objevením tajemné komnaty jste se dopustili vážného zločinu, za který nad Vámi bezprostředně vynášejí trest nejvyšší – upálení. Záhy dokazují že to myslí vážně, a žalářník Vás nevybíravým způsobem odvádí do temného vězení, ve kterém budete čekat na nevyhnutelné. Nemůžete věřit tomu, že je to realita. Pánové evidentně stále žijí ve středověku, a vám nezbývá, než hrát dle jejich pravidel. Strávíte čas v žaláři litováním sama sebe, nebo opět prokážete své schopnosti a pomocí perfektní týmové spolupráce uniknete ze spárů této podivné sekty?

Středověký žalář je vysoce atmosférická hra plná překvapení, nečekaných hádanek a neotřelých řešení. Od začátku do konce na vás bude dýchat tíživé prostředí autentického, stovky let starého vězení plného děsivých nástrojů a stop po mnoha nešťastnících před vámi. Dojde nejen na Váš mozek, ale i šikovnost a zručnost!

 

Vystupte ze své komfortní zóny a zažijte únikovou hru, která nabízí více než jen dumání nad číselnými zámky a papírky s rébusy!