DÁRKOVÝ VOUCHER

(60 minut hry dle vlastního výběru pro až 6 osob)

1790,- vč. dph

PLATNOST:  ÚTĚK ZE ŽALÁŘE, TAJEMSTVÍ CÍSAŘE, DŮM DUCHŮ 1, HACKEROVO DOUPĚ, TAJEMNÁ PRACOVNA


DÁRKOVÝ VOUCHER PLATINUM

„Dům Duchů 2: Poltergeist“

(60 minut hry DD2: Poltergeist, nebo dle vlastního výběru* pro až 6 osob)

2790,- vč. dph

PLATNOST: DŮM DUCHŮ 2: POLTERGEIST ( *Možnost využít i na kteroukoli jinou hru + kredit 1000,- na další hry)

V ATRAKTIVNÍ TIŠTĚNÉ FORMĚ MŮŽETE VOUCHERY ZAKOUPIT NA NAŠÍ HLAVNÍ POBOČCE PETRSKÉ NÁMĚSTÍ 1186/1, PRAHA, NEBO SI HO NECHAT POSLAT POŠTOU ZASLÁNÍM OBJEDNÁVKY NA INFO@THECHAMBER.CZ

5 DŮVODŮ, PROČ DAROVAT POUKAZ THE CHAMBER

Volnost.

Obdarovaný si může vybrat celkem z 5 her v Praze (a dalších v Ostravě a Liberci)

Kvalita.

The Chamber jsou dlouhodobě nejlépe hodnocené únikovky v ČR (Solveprague.cz, Tripadvisor.com). Nejsme shluk zámečků ve sklepě a sudoku v šuplíku, ale atmosférický zážitek v propracovaných kulisách, doprovázený speciálními efekty a moderními technologiemi.

Hodnota.

Jsme známí tím, že nikdy nepořádáme žádné slevové akce. Poukaz drží svou hodnotu a nestane se že by se po čase objevil o x % levněji  na nějakém slevovém serveru. Poukaz The Chamber je prémiová záležitost a únikoví nadšenci to ví.

Dostupnost.

Narozdíl od většiny her, my jsme na svých pobočkách každý den, celý den. Pokud se tedy obdarovaný rozhodne hodinu předem že chce hrát a bude volno, jsme připraveni. Žádné složité domlouvání termínu přes telefon.

Dojem.

Určitě nechcete darovat kus potištěného, obyčejného papíru. Naše poukazy budí dojem exkluzivity již na první pohled. Profesionální grafické zpracování, vysoká gramáž papíru, luxusní obálka. Věříme, že radost z jakéhokoli poukazu začíná už u prvního pocitu z něj!

DÁRKOVÝ VOUCHER

Chcete udělat radost svým blízkým k Vánocům, narozeninám nebo jen tak? Dárkový poukaz do únikových her The Chamber jim jistě udělá radost. Originální zážitek, na který budou v dobrém dlouho vzpomínat!

Naše dárkové poukazy jsou velmi atraktivní a luxusní. Již z pohledu na naši obálku vzbudíte očekávání, co se skrývá uvnitř. Termín a konkrétní hru si obdarovaný zvolí sám dle libosti. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců ode dne zakoupení. Ve fyzické formě nabízíme hned několik vizuálních variant:

STANDARD EDITION

BLACK – elegantní, luxusní černá pro gentlemany

WHITE – čistá, neméně luxusní varianta pro dámy

PINK – hravá edice pro slečny a všechny milovníky růžové

 

PLATINUM EDITION

PLATINUM – exkluzivní, nejvyšší varianta voucheru pro náročné

PLATINUM BLOOD – brutálně luxusní, taktéž nejvyšší varianta pro otrlé

 

JAK NAKOUPIT?

 

A) Osobní odběr

Dárkový voucher si přijďte osobně vyzvednout v kterýkoliv den (včetně víkendů) mezi 9-20 hodin na provozovnu THE CHAMBER na adrese Petrské náměstí 1, Praha 1. Zde Vám dárkový voucher rádi osobně prodáme. Platba hotově nebo platební kartou (Mastercard/VISA). Těšíme se na Vás!

B) Poštou

Poukaz vám zašleme na Vámi zvolenou adresu přes Českou poštu. Objednávku posílejte na info@thechamber.cz. Do emailu prosím napište svou adresu. Běžně poukazy posíláme následující pracovní den.

Cena za zaslání: 70 Kč. Dobírku neposkytujeme.

C) Okamžitě ON-LINE

Poukaz zaplatíte online Vaší platební kartou, načež Vám obratem příjde na emailovou adresu ve formátu PDF, připraven k tisku.

STANDARD 1790 Kč + dopravné 80 Kč
60 minut hry dle vlastního výběru pro až 6 osob


Standard GoldStandard BrassStandard White

PLATINUM 2790 Kč + dopravné 80 Kč
60 minut hry DD2: Poltergeist pro až 6 osob, nebo na kteroukoli jinou hru + kredit 1000,- na další hry


PlatinumPlatinum Blood