VOUCHER STANDARD

(60 min. hry dle vlastního výběru pro 2-6 osob)

1790 Kč

PLATNOST:  ÚTĚK ZE ŽALÁŘE, TAJEMSTVÍ CÍSAŘE, DŮM DUCHŮ 1, HACKEROVO DOUPĚ, TAJEMNÁ PRACOVNA


VOUCHER PLATINUM

„Dům Duchů 2: Poltergeist“

(hra DD2: Poltergeist, nebo dle vlastního výběru* pro 2-6 osob)

2790 Kč

PLATNOST: DŮM DUCHŮ 2: POLTERGEIST (*Možnost využít i na kteroukoli jinou hru + kredit 1000,- na další hry)

V ATRAKTIVNÍ TIŠTĚNÉ FORMĚ MŮŽETE VOUCHERY ZAKOUPIT NA NAŠÍ HLAVNÍ POBOČCE PETRSKÉ NÁMĚSTÍ 1186/1, PRAHA

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

5 DŮVODŮ, PROČ DAROVAT POUKAZ THE CHAMBER

Volnost.

Obdarovaný si může vybrat celkem až z 6 her v Praze

Kvalita.

The Chamber jsou dlouhodobě nejlépe hodnocené únikovky v ČR (Solveprague.cz, Tripadvisor.com). Nejsme shluk zámečků ve sklepě a sudoku v šuplíku, ale atmosférický zážitek v propracovaných kulisách, doprovázený speciálními efekty a moderními technologiemi.

Hodnota.

Jsme známí tím, že nikdy nepořádáme žádné slevové akce. Poukaz drží svou hodnotu a nestane se že by se po čase objevil o x % levněji  na nějakém slevovém serveru. Poukaz The Chamber je prémiová záležitost a únikoví nadšenci to ví.

Dostupnost.

Narozdíl od většiny her, my jsme na svých pobočkách každý den, celý den. Pokud se tedy obdarovaný rozhodne hodinu předem že chce hrát a bude volno, jsme připraveni. Žádné složité domlouvání termínu přes telefon.

Dojem.

Určitě nechcete darovat kus potištěného, obyčejného papíru. Naše poukazy budí dojem exkluzivity již na první pohled. Profesionální grafické zpracování, vysoká gramáž papíru, luxusní obálka. Věříme, že radost z jakéhokoli poukazu začíná už u prvního pocitu z něj!

DÁRKOVÝ POUKAZ NA TVRZ


Nově si na naší pobočce na Petrském náměstí 1 můžete zakoupit i exkluzivní dárkový poukaz ke hře Kingdom Come: Experience!


 

EPICKÁ ÚNIKOVÁ HRA NA STŘEDOVĚKÉ TVRZI

Dobrodružná hra Kingdom Come: Experience v sobě skloubí prvky klasické únikové hry a živého divadla. Během několika minut Vás přeneseme z moderního světa na autentickou středověkou tvrz. Čekají Vás zde rozmanité úkoly a hádanky. Navíc tu potkáte celou řadu živých herců, se kterými můžete po celou dobu interagovat. Prožijte společně s přáteli, kolegy či rodinou neopakovatelné tří-hodinové dobrodružství.

 

DÁRKOVÉ BALENÍ

Poukaz Vám připravíme na míru se jménem obdarovaného. Dárkové balení přináší obdarovanému výhodu v rámci hry. Jeden voucher zajišťuje vstupenku pro jednoho hráče. Koupí poukazu však zároveň získáváte slevu 10% pro druhého hráče.

 

CENA A PLATNOST

Cena dárkového poukazu je 1590 Kč. Platnost a voucheru a slevy pro druhého hráče je do 31.12. 2019. Pro více informací ke hře, klikněte prosím na tento odkaz: http://thechamber.cz/tvrz/

DÁRKOVÝ VOUCHER

Chcete udělat radost svým blízkým k Vánocům, narozeninám nebo jen tak? Dárkový poukaz do únikových her The Chamber jim jistě udělá radost. Originální zážitek, na který budou v dobrém dlouho vzpomínat!

Naše dárkové poukazy jsou velmi atraktivní a luxusní. Již z pohledu na naši obálku vzbudíte očekávání, co se skrývá uvnitř. Termín a konkrétní hru si obdarovaný zvolí sám dle libosti. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců ode dne zakoupení. Ve fyzické formě nabízíme hned několik vizuálních variant:

STANDARD (platí na všechny hry kromě DD2: Poltergeist)

BRASS EDITION– luxusní odstín červeného zlata na černém podkladu

WHITE EDITION – čistá, slavnostní varianta stříbrné ražby na bílém podkladu

GOLD EDITION – klasická zlatá na černém podkladu

 

PLATINUM (Platí na všechny hry včetně DD2: Poltergeist)

PLATINUM – exkluzivní holografická ražba na černém podkladu

PLATINUM BLOOD – brutální, lesklá červená ražba na černém podkladu pro milovníky hororů

 

JAK NAKOUPIT?

 

A) Osobní odběr

Dárkový voucher si přijďte osobně vyzvednout v kterýkoliv den (včetně víkendů) mezi 9-21 hodin na provozovnu THE CHAMBER na adrese Petrské náměstí 1, Praha 1. Zde Vám dárkový voucher rádi osobně prodáme. Platba hotově nebo platební kartou (Mastercard/VISA). Těšíme se na Vás!

B) Poštou na dobírku

Poukaz vám zašleme na Vámi zvolenou adresu přes Českou poštu. Objednávku podávejte přes formulář ZDE. Pokud si přejete poukaz odeslat poštou, ale zaplatit převodem na účet, prosím pošlete objednávku emailem na info@thechamber.cz.

Cena za zaslání: 99 Kč.

C) Okamžitě ON-LINE

Poukaz zaplatíte online Vaší platební kartou, načež Vám obratem příjde na emailovou adresu ve formátu PDF, připraven k tisku.